KAZAZ İnternet Teknolojileri
ANA SAYFA   HİZMETLERİMİZ   İLETİŞİM            
KAZAZ: Ana Sayfa
 

Hosting Çözümleri

Yüksek sayıda ziyaretçi trafiğini karşılayacak ve kuruma özel bir sunucuya ihtiyaç duyan veya sunucu üzerinde farklı uygulamalar çalıştırmayı planlayan firmalar, KAZAZ tarafından sunulan hosting hizmetini tercih ederler. Bu servislerin sağlanabilmesi için gereken ekipman, yazılım, erişim veya yönetim maliyetleri oldukça yüksektir.

Sunucularını kendi tarafında bulundurmak yerine KAZAZ'ın güvenilir sistem merkezlerini tercih eden kurumlar, hosting hizmetimiz sayesinde direkt olarak TT omurgasına bağlı olan özel sunucularımızı kullanarak donanım ve yazılımlar gibi ilk maliyetlere veya parça ya da bakım gibi sürekli maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan, uygulamalarını en kolay, verimli ve güvenilir yoldan internet ortamına taşıyabilirler.

Barındırma hizmeti gereksinimleri için KAZAZ hosting hizmetini kullanmayı tercih eden firmalar, uygulamalarını çalıştırmak için gerekli Internet altyapısını oluşturmak, sistem ortamındaki sürekliliği sağlamak ve yönetmek, erişimi kesintisiz olarak sürdürmek için gerekli sayıda uzman IT personelini bulundurmak yerine esas işlerine odaklanabilirler.

 

 


Neler Yapıyoruz?

Daha fazlası...

e-İş Çözümleri, BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri, e-Dönüşüm Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri, e-Ticaret Uygulamaları, Web Sitesi Tasarımı, Hosting Çözümleri


İletişim

KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Bağdat Cad. Alageyik Sok. No: 21/5 Fenerbahçe
Kadıköy - İSTANBUL


Tel  : +90 (216) 338 80 90
Faks: +90 (216) 338 30 39

 

 

© KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2024

Evden eve nakliyat - Oyun - XHTML - CSS