KAZAZ İnternet Teknolojileri
ANA SAYFA   HİZMETLERİMİZ   İLETİŞİM            
KAZAZ: Ana Sayfa
 

e-Dönüşüm Hizmetleri

Bireyler, kuruluşlar ve bunlardan daha karmaşık davranış biçimleri gösteren toplumların gelişimleri boyunca, düşünce boyutundan uygulamaya geçtikleri sürece kadar birçok olaylar, davranış biçimleri görülür. Bu değişimlerden, toplumu en çok etkileyenler “dönüşüm” olarak adlandırılırlar. Böylesi bir oluşumda, bireysel davranışların değişiminden de öte toplumsal dinamiklerin bile yepyeni bir şekil aldığı gözlenir.

E-dönüşümün başında yer alan "e", her şeyin değişmesinin, teknolojinin sunduğu imkanlarla, teknolojinin mümkün kıldığı farklı modellerle gerçekleşmesini öngörüyor.

E-dönüşümün zaten belli bir aşamasından sonra bu bir felsefe,bir çalışma düzeni olarak kabul görüyorsa şirkette artık bütün yönetimin değerlendirmelerin o çerçevede yapılması gerekir. E-dönüşüm bir proje değildir. Projelerin bir bitiş tarih vardır. Oysa e-dönüşüm bitmez, bu ancak bir çalışma şeklidir. Çünkü kullanım oranı arttıkça, uygulamalar zenginleştikçe siz yaptığınız yatırımın geri dönüşümünü alırsınız. E-dönüşüm sürekli yenileri eklenen projelerin oluşturduğu bir etkidir.

KAZAZ’ın sunduğu e-Dönüşüm hizmetleri ile, kurumunuz yeniliklere açık, çevik ve öğrenen bir organizasyon halini alacak, vizyon ve hedeflere yönelik doğru stratejiler belirleyerek, çağdaş yaklaşımlar, yöntemler ve teknolojiler kullanarak sürekli iyileşecek ve gelişecektir.

 

 


Neler Yapıyoruz?

Daha fazlası...

e-İş Çözümleri, BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri, e-Dönüşüm Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri, e-Ticaret Uygulamaları, Web Sitesi Tasarımı, Hosting Çözümleri


İletişim

KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Bağdat Cad. Alageyik Sok. No: 21/5 Fenerbahçe
Kadıköy - İSTANBUL


Tel  : +90 (216) 338 80 90
Faks: +90 (216) 338 30 39

 

 

© KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2024

Evden eve nakliyat - Oyun - XHTML - CSS